You are here:   Home Casus Yazılımlar
Nokia Casus Yazılımlar

Nokia Full Paket Profesyonel

Nokia casus cep telefonu yazılımlarının en profesyoneli olan bu paketi, en ideal fiyat garantisi ile son kullanıcıya ulaştırmakdan mutluluk duyuyoruz. başka hiç bir yerde bulamyacağınız paketin genel özellikleri aşağıdaki gibidir.

Devamını oku...
 

Nokia Full Paket + Ses Kayıt

Full paket standart yazılımın içerildiği tüm özelliklerin yanı sıra ses kayit özelliği sayesinde telefon görüşmelerini kayit altına alıp sizin mail adresinize gönderiyor.

Devamını oku...
 

Nokia Gps Takip Yazılımı

Gps takip yazılımını yüklediğiniz telefonun google haritası üzerinde anlık olarak nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.  Nokia modellerinin gps destekli telefonlarına yüklenen bu yazılım içerisinde ana özellikle beraber bir kaç özellik daha geliyor.

Devamını oku...
 

Telefon+Ortam Dinleme Yazılımı

Bu pakette 4 ana özellik bulunmaktadır. Telefon dinleme özelliği ile görüşmeleri dinleme, ortam dinleme özelliği ile telefonun bulunduğu ortamı dinleme, arama bildirim özelliği ile

Devamını oku...
 

Nokia Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon dinleme yazılımı yüklediğiniz hedef telefonun görüşmelerini sizin kendi telefonunuzdan dinlenmesini sağlar.  Hedef telefona arama geldiğinde sizede aynı anda görüşme yapıldığını bildiren mesaj gelir.

Devamını oku...
 

Nokia Arama Bildirim Yazılımı

Arama bildirim yazılımı diğer bir adıyla cağrı takip yazılımı, hedef telefona yükediğinizde telefona gelen ve giden çağrıların numarasını aranma saati ile beraber size mesajla haber verir.

Devamını oku...
 

Nokia Sms Takip Yazılımı

Sms takip yazılımı yüklediğiniz telefonun gelen ve giden smslerini birer kopyalarını sizin cep telefonunuza yönlendirir.

Devamını oku...