You are here:   Home Neo-Call Spyphone Casus Telefon Yazılımı Nedir, Nasıl Çalışır?

Casus Telefon Yazılımı Nedir, Nasıl Çalışır?

Perşembe, 16 Temmuz 2009 22:26 yönetici
Yazdır PDF

Casus Telefon Yazılımı, Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Telefonuna Yüklenen Bir Takip Yazılımıdır. Hedef Kişiyi Takip Edebilmeniz İçin Casus Telefon Yazılımını Kişinin Kullanmış Olduğu Cep Telefonuna Yüklemeniz Gerekmektedir. Yükleme Tamamlandıktan Sonra Artık Kişinin Telefonu Sizin Gizli Bir Ajanınız Olur. Böylece Çok Gizli Bir Şekilde Hedef Kişiyi Takip Edebilir, Gelen Ve Giden Mesajları Gizli Bir Şekilde Okuyabilir, Bulunduğu Ortamı Ve Telefon Görüşmelerini Dinleyebilirsiniz. Ayrıca Birebir Yer Tespiti, Sim Kart Takibi, Çağrı Takibi Ve Uzaktan Kontrol Takibini Yapmanızda Mümkün.

Casus Telefon Yazılımı Çok Gizli Çalıştığından Hiçbir Şekilde Karşı Tarafın Anlaması Mümkün Değildir. %100 Gizli Çalıştığı İçin Hiçbir Şekilde Hedef Kişinin Telefonunun Ekranının Işığı Yanmaz, Telefonun Zil Sesi Çalmaz Ve Titreşimi Çalışmaz. Kısacası Sizi Ele Verecek Hiçbir Durumla Karşılaşmazsınız.

Sitemizde Yer Alan Casus Telefon Yazılımların Birçok Özellikleri Bulunmaktadır. Bunlardan Kısaca Şöyle Bahsedebiliriz.

 • Sms Takip:

  Yazılım Size Hedef Telefona Gelen Ve Giden Bütün Mesajların Birer Kopyasını Önceden Tanımlamış Olduğunuz Numaraya Gönderir. Gelen Mesajın İçeriğinde Gelen Veya Giden Mesajın Kopyası, Mesajın Ne Zaman Geldiği Hakkında Saat - Tarih Bilgisi Ve Gönderenin- Alıcının numarası Yer Almaktadır. Yazılım Size Bu Mesajı Gönderdiğinde Hiçbir Şekilde Hedef Kişinin Telefonunun Mesajlar Klasöründe Bu Sms İle Alakalı Bir Bilgi Yer Almaz.

 • Çağrı Takip:

  Hedef Telefona Gelen Veya Giden Bütün Aramaların Bilgisi Gizli Bir Şekilde Sizin Telefonunuza Gelir. Hedef Kişinin Hangi Numaralarla Görüşme Yaptığını Bu Mesajın İçeriğinde Görebilirsiniz.

 • Ortam Dinleme:
  Hedef Kişinin Bulunduğu Ortamı Dinlemenizi Sağlar. Casus Telefonu Aradığınız Zaman Ekranının Işığı Yanmadan, Zil Sesi Çalmadan Açılır Ve Gizli Bir Şekilde Kişinin Bulunduğu Ortamı Dinleyebilirsiniz.
 • Telefon Dinleme:

  Casus Yazılım Size Kişi Telefon Görüşmesi Yapmaya Başladığı Anda Gizli Bir Mesaj Gönderir. O Anda Casus Telefonu Aradığınız Zaman Sizde Çift Taraflı Görüşmeye Katılabilirsiniz.

 • Gps Takip:

  Hedef Kişinin Bulunduğu Yeri 1 Metre Hata Payı İle Google Maps Sayesinde Bulmanızı Sağlar. Tek Yapmanız Gereken Gelen Mesajın İçeriğinde Yer Alan Koordinat Bilgilerini Google Maps'e Yapmak. Böylece Hedef Kişinin Nerede Olduğunu Rahat Bir Şekilde Bulabilirsiniz.

 • Kapalı Dinleme:

  Casus Telefon Kapalı Dahi Olsa Kişinin Bulunduğu Ortamı Dinlemenizi Sağlar. Çok Gizli Olduğu İçin Hiçbir Şekilde Aradığınız Zaman Telefonun Ekranın Işığı Yanmaz Ve Zil Sesi Çalmaz. Böylece Sizde Hedef Kişinin Bulunduğu Ortamı Telefonu Kapalı Dahi Olsa Dinleyebilirsiniz.

 • Ses Kayıt:

  Kişinin Yapmış Olduğu Telefon Görüşmelerini Kayıt Edebilirsiniz. Kusursuz İşleyen Ortamdaki Sesleri Kayıt Etme Modülü Sayesinde Kayıt Altına Alınan Ortam Seslerini Mail Adresinizden Dinleyebilmenizde Mümkün.

 • Sim Kart Takibi:

  Bu Özellik Sayesinde Hedef Kişinin Kullanmış Olduğu Sim Kartının Haricinde Başka Bir Hattının Olup Olmadığını Öğrenebilirsiniz.

 • Durum Sorgulama:

  Casus Yazılımın Hangi Özelliklerinin Açık Olup Olmadığını Casus Telefona Sms Atarak Öğrenmeniz Mümkün. Atacağiınız Sms'in İçeriğine Yazacağınız Kodlar, Size Yazılım İle Beraber Göndereceğimiz Türkçe Kullanım Kılavuzunun İçerisinde Yer Almaktadır.

 • Uzaktan Kontrol Sistemi:

  Bu Özelik İle Casus Telefonu Uzaktan Pin Kodu Olsa Dahi Kapatıp Açabilirsiniz.

 

Casus Yazılım Nasıl Çalışır?

Casus Yazılımın Çalışması İçin Takip Etmek İstediğiniz Kişinin Telefonuna Bu Yazılımı Yüklemeniz Gerekmektedir.( bk. Yükleme Yöntemleri ) Yükleme İşlemini Tamamladıktan Sonra Size Yazılımın Yanında Göndereceğimiz Türkçe Kullanım Kılavuzunun İçerisinde Yer Alan Kodları Casus Telefona Göndermeniz Gerekmektedir. İlk Önce Hedef Kişiyi Hangi Numaranız İle Takip Etmek İstediğinize Karar Verin . Daha Sonra Kılavuzda Yer Alan Numara Tanımlama İşlemini Gerçekleştirin. Son Olarak Casus Yazılımın Kullanmak İstediğiniz Özellikleri Açın. Artık Casus Yazılımınız Çalışır Bir Hale Gelmiş Bulunmaktadır. Bütün Bu İşlemler Sadece 1-2 Dakikanızı Alacaktır. Telefon Kullanmasını Bilen Bütün Herkes Bu Talimatları Çok Kolay Bir Şekilde Gerçekleştirebilir.

Son Güncelleme: Pazar, 29 Ağustos 2010 20:49